- چهارشنبه 5 ارديبهشت 1403

 
 
 
 
 
حقوق بشر
پناهندگی / اقامت
مهاجرت/انتگراسیون
جامعه/روحی-اجتماعی
مصاحبه / گفتگو
دیدگاه ها
ترجمه
پایان نامه
در دیگر رسانه ها
فیلم و صدا
درباره من
درباره سایت
Asyl / Aufenthalt
Menschenrechte
Über
 
 

نامه سرگشاده به مریم رجوی


pan20

pan19
چگونه می توان بی اعتمادی به ساختار سیاسی موجود را کاهش داد؟ چاپ ارسال به دوست
10 مرداد 1392

thenetwork چگونه می توان بی اعتمادی به ساختار سیاسی موجود را کاهش داد؟

ببینید

یورو نیوز، 25.07.2013: جنبش های اعتراضی مانند اشغال وال استریت، برآشفتگان در اروپا و آمریکا و اعتراضات مردمی در کشورهای شمال افریقا، ترکیه و برزیل یک نقطه مشترک دارند؛ عدم اعتماد به ساختار سیاسی؛ ساختاری که طی دستکم پنج سال اخیر، نتوانست راه حلی برای بحران اقتصادی موجود بیابد و بر بار بی اعتمادی عمومی افزوده است.

در این شرایط، به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی در اتحادیه اروپا نزدیک می شویم و نگرانی از تحریم انتخابات روز به روز جدی تر می شود. طی سال های اخیر، مشارکت در این انتخابات، به نحو چشمگیری کاهش یافته است. چگونه می توان از ادامه این روند جلوگیری کرد؟ پاسخ مناسب به اعتراضات مردمی در کشورهای دمکراتیک چیست؟ آیا این اعتراضات همانگونه که ستون های نظام های خودکامه را لرزاندند، ساختارهای دمکراتیک را نیز متحول خواهند کرد؟

در برنامه این هفته «بیست و پنج ثانیه» این پرسش ها را با میهمانان مان در میان خواهیم گذاشت و به رابطه سیاست و سیاستمداران با جنبش های اعتراضی خواهیم پرداخت.

 


آخرین مطالب:
 
 
 

hanifhidarnejad@yahoo.de | استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است | Copyright©www.hanifhidarnejad.com 2005-2024